Home

Rada rzymski Generator bramka lewego wczoraj Poland Jagoda jeden zatrzask

Klasyfikacja strzelców La Liga 2022/23 [TABELA]. Gole Roberta Lewandowskiego  w Barcelonie w sezonie 2022/23. Polak królem strzelców rozgrywek  (sport.tvp.pl)
Klasyfikacja strzelców La Liga 2022/23 [TABELA]. Gole Roberta Lewandowskiego w Barcelonie w sezonie 2022/23. Polak królem strzelców rozgrywek (sport.tvp.pl)

101 minut męczarni Barcelony i gol Lewandowskiego - RMF 24

Liga hiszpańska: Niespodziewana porażka Barcelony, gol Lewandowskiego - RMF  24
Liga hiszpańska: Niespodziewana porażka Barcelony, gol Lewandowskiego - RMF 24

Wymęczone zwycięstwo Polaków z Wyspami Owczymi. Dwie bramki Lewandowskiego  - RMF 24
Wymęczone zwycięstwo Polaków z Wyspami Owczymi. Dwie bramki Lewandowskiego - RMF 24

Robert Lewandowski strzelił więcej niż 50 goli w sezonie. Dołączył do  Cristiano Ronaldo, Leo Messiego i Luisa Suareza (sport.tvp.pl)
Robert Lewandowski strzelił więcej niż 50 goli w sezonie. Dołączył do Cristiano Ronaldo, Leo Messiego i Luisa Suareza (sport.tvp.pl)

AS" krytycznie o wypowiedziach Roberta Lewandowskiego. "Odwraca uwagę  wymówkami" (sport.tvp.pl)
AS" krytycznie o wypowiedziach Roberta Lewandowskiego. "Odwraca uwagę wymówkami" (sport.tvp.pl)

Fatalna seria Roberta Lewandowskiego. Tak źle nie było od miesięcy - Super  Express
Fatalna seria Roberta Lewandowskiego. Tak źle nie było od miesięcy - Super Express

Stało się. "Lewy" nie wytrzymał, a dla kadry oznacza to tylko jedno - Sport  WP SportoweFakty
Stało się. "Lewy" nie wytrzymał, a dla kadry oznacza to tylko jedno - Sport WP SportoweFakty

Polska - Arabia Saudyjska 2:0. Szczęsny broni karnego, Lewandowski strzela!

Co za gol polskiego bramkarza we Włoszech [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl

Bramka Lewego w ostatniej sekundzie meczu! (Szkocja 2-2 Polska) - YouTube

Wszystkie gole Roberta Lewandowskiego dla... Lecha Poznań! [WIDEO] -  Poznań, Super Express
Wszystkie gole Roberta Lewandowskiego dla... Lecha Poznań! [WIDEO] - Poznań, Super Express

Lewandowski dał zwycięstwo Barcelonie. Szalony mecz z Villarrealem - RMF 24

Gol Roberta Lewandowskiego nominowany do bramki kolejki Euro 2020! Gdzie  głosować? Reprezentacja Polski
Gol Roberta Lewandowskiego nominowany do bramki kolejki Euro 2020! Gdzie głosować? Reprezentacja Polski

Zabójcze minuty Lewandowskiego. Gole najwyższej klasy w starciu z  Villarreal - Eurosport
Zabójcze minuty Lewandowskiego. Gole najwyższej klasy w starciu z Villarreal - Eurosport

Euro 2020. Szwecja – Polska. Robert Lewandowski na 2:1! [WIDEO, GOL]  (sport.tvp.pl)
Euro 2020. Szwecja – Polska. Robert Lewandowski na 2:1! [WIDEO, GOL] (sport.tvp.pl)

Tajemnicza "cieszynka" Lewego obiektem spekulacji. Co miał na myśli? -  Pudelek
Tajemnicza "cieszynka" Lewego obiektem spekulacji. Co miał na myśli? - Pudelek

Najbiedniejsza wersja Lewandowskiego' - 315 minut bez gola w lidze  hiszpańskiej. I co z tego?
Najbiedniejsza wersja Lewandowskiego' - 315 minut bez gola w lidze hiszpańskiej. I co z tego?

La Liga. Media: Hiszpanie są niezadowoleni z postawy Roberta Lewandowskiego  w pucharach. "Jego gole nie są kluczowe" (sport.tvp.pl)
La Liga. Media: Hiszpanie są niezadowoleni z postawy Roberta Lewandowskiego w pucharach. "Jego gole nie są kluczowe" (sport.tvp.pl)

Hiszpanie krzyczeli "to nie gol Lewandowskiego". A La Liga podjęła decyzję  Piłka nożna - Sport.pl
Hiszpanie krzyczeli "to nie gol Lewandowskiego". A La Liga podjęła decyzję Piłka nożna - Sport.pl

Hardkorowy Konkurs. Co powiedział Lewy? - Łączy nas piłka

San Marino - Polska 1:7. Hat-trick Buksy, dwa gole Lewandowskiego - rp.pl

Analiza goli Roberta Lewandowskiego w meczu z Wyspami Owczymi [WIDEO]  (sport.tvp.pl)
Analiza goli Roberta Lewandowskiego w meczu z Wyspami Owczymi [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Pierwszy gol Lewandowskiego w kadrze. Minęło dziesięć lat [WIDEO], Debiut  Roberta Lewandowskiego, Łukasz Fabiański obronił rzut karny (sport.tvp.pl)
Pierwszy gol Lewandowskiego w kadrze. Minęło dziesięć lat [WIDEO], Debiut Roberta Lewandowskiego, Łukasz Fabiański obronił rzut karny (sport.tvp.pl)

Klasa Lewandowskiego! Zobacz, jak zachował się po meczu - Sport WP  SportoweFakty
Klasa Lewandowskiego! Zobacz, jak zachował się po meczu - Sport WP SportoweFakty

Komplet Roberta Lewandowskiego. Strzelił gola w każdej minucie meczu  (sport.tvp.pl)
Komplet Roberta Lewandowskiego. Strzelił gola w każdej minucie meczu (sport.tvp.pl)

LaLiga. Betis - Barcelona. Gol Roberta Lewandowskiego [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Reprezentacja Polski. 75 goli Roberta Lewandowskiego. Umocnił się na czele  klasyfikacji strzelców [NAJLEPSI STRZELCY, KLASYFIKACJA] (sport.tvp.pl)
Reprezentacja Polski. 75 goli Roberta Lewandowskiego. Umocnił się na czele klasyfikacji strzelców [NAJLEPSI STRZELCY, KLASYFIKACJA] (sport.tvp.pl)

Lewandowski odpowiedział ogniem" - polskie media po wygranej z Rumunią - 4  - Sport WP SportoweFakty
Lewandowski odpowiedział ogniem" - polskie media po wygranej z Rumunią - 4 - Sport WP SportoweFakty

La Liga. Robert Lewandowski strzelił gola, Barcelona wygrała z Sevillą  (sport.tvp.pl)
La Liga. Robert Lewandowski strzelił gola, Barcelona wygrała z Sevillą (sport.tvp.pl)

Hiszpanie podsumowali występ Roberta Lewandowskiego na MŚ. "Wyrwał ciernie  z korzeniami" (sport.tvp.pl)
Hiszpanie podsumowali występ Roberta Lewandowskiego na MŚ. "Wyrwał ciernie z korzeniami" (sport.tvp.pl)

Bayern rozbił rywali w Lidze Mistrzów. Osiem goli, hat-trick Lewandowskiego  Piłka nożna - Sport.pl
Bayern rozbił rywali w Lidze Mistrzów. Osiem goli, hat-trick Lewandowskiego Piłka nożna - Sport.pl

El. Euro 2024: Mołdawia – Polska 0:2. Gol Roberta Lewandowskiego [GOL]  (sport.tvp.pl)
El. Euro 2024: Mołdawia – Polska 0:2. Gol Roberta Lewandowskiego [GOL] (sport.tvp.pl)

Bramka Lewandowskiego! Polak otworzył wynik meczu z Gladbach (WIDEO) -  Polsat Sport
Bramka Lewandowskiego! Polak otworzył wynik meczu z Gladbach (WIDEO) - Polsat Sport

Polska pokonała Armenię 6:1! [ZOBACZ BRAMKI] - Polsat News

Dwa gole Lewandowskiego w meczu Barcelony z Elche - RMF 24

Rekord Roberta Lewandowskiego. Co ile strzela Polak? Gol co 81 minut  (sport.tvp.pl)
Rekord Roberta Lewandowskiego. Co ile strzela Polak? Gol co 81 minut (sport.tvp.pl)

To jest sekret 41 bramek Lewandowskiego! Przepaść w porównaniu z  poprzednimi sezonami Piłka nożna - Sport.pl
To jest sekret 41 bramek Lewandowskiego! Przepaść w porównaniu z poprzednimi sezonami Piłka nożna - Sport.pl

robert lewandowski w SPORT.TVP.PL - transmisje, wideo, informacje sportowe

El. MŚ 2018: Polska pokonuje Armenię 2:1. Bramka Lewandowskiego w ostatniej  minucie! - RMF 24
El. MŚ 2018: Polska pokonuje Armenię 2:1. Bramka Lewandowskiego w ostatniej minucie! - RMF 24

Polska pokonała Arabię Saudyjską! Lewandowski z golem na mundialu - RMF 24

La Liga. Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego na Camp Nou [WIDEO]  (sport.tvp.pl)
La Liga. Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego na Camp Nou [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Polska – Albania. Rajd Roberta Lewandowskiego i błysk Adama Buksy  (sport.tvp.pl)
Polska – Albania. Rajd Roberta Lewandowskiego i błysk Adama Buksy (sport.tvp.pl)

Mundial w Katarze 2022. Polska - Meksyk 0:0. Lewandowski nie wykorzystał  karnego - rp.pl
Mundial w Katarze 2022. Polska - Meksyk 0:0. Lewandowski nie wykorzystał karnego - rp.pl

Sensacyjna porażka Bayernu z Mainz. Nie pomógł gol Roberta Lewandowskiego -  Polsat Sport
Sensacyjna porażka Bayernu z Mainz. Nie pomógł gol Roberta Lewandowskiego - Polsat Sport

Szokująca bezradność Lewandowskiego. Wymowny obrazek z treningu  Reprezentacja Polski
Szokująca bezradność Lewandowskiego. Wymowny obrazek z treningu Reprezentacja Polski

FC Barcelona - Real Valladolid. Lewandowski jak z obrazka! Efektowna bramka  Polaka - Przegląd Sportowy
FC Barcelona - Real Valladolid. Lewandowski jak z obrazka! Efektowna bramka Polaka - Przegląd Sportowy

Gole Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Ile bramek strzelił w LM?  (sport.tvp.pl)
Gole Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Ile bramek strzelił w LM? (sport.tvp.pl)

FC Barcelona – Real Sociedad. Kiedy następny mecz Roberta Lewandowskiego w  La Liga? O której mecz (20.05.2023)? (sport.tvp.pl)
FC Barcelona – Real Sociedad. Kiedy następny mecz Roberta Lewandowskiego w La Liga? O której mecz (20.05.2023)? (sport.tvp.pl)

Katar 2022. Jaki to był mundial dla Roberta Lewandowskiego? I czy był to  jego mundial ostatni?
Katar 2022. Jaki to był mundial dla Roberta Lewandowskiego? I czy był to jego mundial ostatni?

Robert Lewandowski. 5 goli w 9 minut z VfL Wolfsburg! [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Mamy to! Robert Lewandowski zdobył debiutancką bramkę w La Lidze. W dniu  urodzin, w pierwszej minucie z Realem Sociedad | Gol24
Mamy to! Robert Lewandowski zdobył debiutancką bramkę w La Lidze. W dniu urodzin, w pierwszej minucie z Realem Sociedad | Gol24

La Liga. Przełamanie Roberta Lewandowskiego. Snajper Barcelony z 17.  trafieniem w sezonie [WIDEO] (sport.tvp.pl)
La Liga. Przełamanie Roberta Lewandowskiego. Snajper Barcelony z 17. trafieniem w sezonie [WIDEO] (sport.tvp.pl)